چگونه می توان خود را به خوبی برای فصل مسابقات آماده کرد!

هر کسی که تا به حال در یک ورزش رقابتی شرکت کرده است می داند که شروع کردن یک فصل جدید کار بسیار سختی است. احساس سردرگمی و دستپاچگی در هنگام شروع طبیعی است. کمی تلقین منفی در مورد آنچه باید انجام شود و اهداف بزرگی که در ذهن دارید، عادی است. این می تواند همیشه اتفاق بیافتد چه در اولین سال و چه در دهمین سال شمشیربازی باشد.

چگونگی آغاز فصل می تواند تأثیر بزرگی روی نحوة عملکرد شما در طول فصل داشته باشد. شروع خوب در مردادماه می تواند به موفقیت درخشانی در شهریور منجر شود! نیروی محرکه چیزی است که باید از ابتدا ایجاد شود، تا شمشیرباز را در جهت موفقیت بیشتر و با استرس کمتر به پیش ببرد. انسان ها موجودات عادتي هستند. ما همیشه تمایل به راحتی داریم، و دوست داریم که به چیزهایی که آشنا هستند، تکیه کنیم. شما می توانید این جو راحتی را آگاهانه ایجاد کنید و بنابراین شکل کلی فصل خود را از همان ابتدا کنترل کنید.

Abbasali Faryabi

مربی شمشیربازی از دانشگاه تربیت بدنی بوداپست مجارستان - رئیس کمیته فنی و مدیر فنی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا از سال 2018 عضو کمیته فنی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا از سال 2012- عضو کارگروه بازنویسی قوانین فدراسیون جهانی شمشیربازی از سال 2015 عضو کمیسیون قوانین فدراسیون جهانی شمشیربازی از سال 2016-

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.