پیروزی های گذشته در حال حاضر دیگر جالب به نظر نمی رسند

این مصاحبه باورنکردنی ایلدار ماولیوتوف توسط تاتیانا کولچانووا در تاریخ 18 اکتبر 2019 در وبلاگ شمشیربازی روسیه بارگذاری شد. ایلدار ماولیوتوف یکی از مربیان سرشناس شمشیربازی روسیه است که مربی اینا دریگلازوا می باشد. اینا قهرمان فلورة المپیک 2016، و نفر اول شش دوره مسابقات قهرمانی شمشیربازی جهان است.

آموختن چیزهایی از بهترین ورزشکاران و مربیان جهان همیشه جذاب است، و ایلدار ماولیوتوف و اینا دریگلازوا به طور قطع ثابت کرده اند که برجستة ترین شخصیت های جهان شمشیربازی هستند. برخی دریگلازوا را به نام “الهة شمشیربازی” خوانده اند. آنها هر دو در شهر کوچک كورچاتوف، که نزدیك كورسک یکی از شهرهای روسیه، كه به دلیل نبردهای جنگ جهانی دوم مشهور است، زندگی می كنند. كورچاتوف شهری است بسیار كوچك كه دارای جمعیتی بیش از چهل هزار نفر است، اما در عین حال زادگاه چندین قهرمان شمشیربازی فلورة جهان و اروپا است كه توسط ایلدار ماولیوتوف پرورش یافته اند. از آنجایی که او در این مصاحبه نظر خود در مورد تمرین و انگیزه اش در شمشیربازی، با ارائه مثالی از بهترین شاگردان خود یعنی دریگلازوا بیان می کند، قطعاً این مقاله ارزش خواندن را دارد.

Abbasali Faryabi

مربی شمشیربازی از دانشگاه تربیت بدنی بوداپست مجارستان - رئیس کمیته فنی و مدیر فنی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا از سال 2018 عضو کمیته فنی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا از سال 2012- عضو کارگروه بازنویسی قوانین فدراسیون جهانی شمشیربازی از سال 2015 عضو کمیسیون قوانین فدراسیون جهانی شمشیربازی از سال 2016-

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.