ویروس کورونا و شمشیربازی!

ویروس کورونا یکی از گرفتاری های بزرگ حال حاضر دنیا شده است. مطالب نگران کننده و ترس آور گوناگونی همه جا دربارة آن شنیده می شود و واقعاً اضطراب آور شده است، زیرا مردم واقعاً نگران نتیجه و امنیت خانواده های شان هستند. این ویروس آنقدر سریع گسترش می یابد که به سختی می توان آن را کنترل کرد. ویروس کوید 19 ظرف مدت چند هفته در سرتاسر جهان گسترش یافته است، و از آنجایی که جامعة شمشیربازی، بین المللی است ما هم به شدت نگران آن هستیم.

برای آرام کردن این استرس چند راهکار وجود دارد که باید انجام شود. برای خانواده ها این امر می تواند نگران کننده باشد زیرا این وظیفه ما والدین است که هم از فرزندان و هم از خودمان محافظت کنیم، اما باید توجه داشته باشیم که بیماری های همه گیر قابل کنترل نیستند. و گاهی اوقات ترس از آن می تواند از کنترل خارج شود، و این یک امر طبیعی است، و ما نگرانی مردم را به خوبی درک می کنیم.

Abbasali Faryabi

مربی شمشیربازی از دانشگاه تربیت بدنی بوداپست مجارستان - رئیس کمیته فنی و مدیر فنی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا از سال 2018 عضو کمیته فنی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا از سال 2012- عضو کارگروه بازنویسی قوانین فدراسیون جهانی شمشیربازی از سال 2015 عضو کمیسیون قوانین فدراسیون جهانی شمشیربازی از سال 2016-

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.