راهکارهای عملی برای شمشیربازها و باشگاه های شمشیربازی در دوران شیوع بیماری های همه گیر

در زمانی که ترس از شیوع کووید19 همه گیر شده است، بهترین راهکارهای عملی، حفظ آرامش، ماندن در خانه و انتخاب گزینه های هوشمندانه است. این همان کاری است که در اینجا می خواهیم به آن بپردازیم، زیرا احساس می کنیم که جامعة شمشیربازی در یک برهة زمانی حساس قرار گرفته است که لاجرم باید به همة توصیه ها توجه کند.

در حال حاضر، گسترش ویروس کورونا ذهن همة افراد جامعه را درگیر کرده است. ما می دانیم که مسئولین فضاهای عمومی مانند باشگاه های های شمشیربازی، در صورت فعالیت، وظیفه دارند آن مکان ها را تا حد امکان از نظر بهداشتی ایمن سازند. البته برای عموم افراد. به این منظور، ما باید اقدامات احتیاطی زیادی برای اطمینان از سلامتی اعضا و کارمندان خود تا جایی که امکان دارد، انجام دهیم. این یک وضعیت ثابتی نیست و دائم در حال دگرگونی است، بنابراین ممکن است همه چیز به سرعت تغییر کند! ما صلاح دانستیم که اقدامات بهداشتی احتیاطی زیر را با خوانندگان خود نیز به اشتراک بگذاریم، زیرا ممکن است برای دیگران نیز مفید باشد.

Abbasali Faryabi

مربی شمشیربازی از دانشگاه تربیت بدنی بوداپست مجارستان - رئیس کمیته فنی و مدیر فنی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا از سال 2018 عضو کمیته فنی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا از سال 2012- عضو کارگروه بازنویسی قوانین فدراسیون جهانی شمشیربازی از سال 2015 عضو کمیسیون قوانین فدراسیون جهانی شمشیربازی از سال 2016-

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.