تأثیر موسیقی بر عملکرد مسابقات ورزشکاران نخبه

  ما در حال نوشتن مجموعه ای از مقالات هستیم برای کمک به شمشیربازان تا بتوانند در مسابقات و آموزش خود به اوج عملکرد خود برسند. در حالی که هیچ جایگزینی برای تمرین، تغذیه و خواب مناسب وجود ندارد، اما تحقیقات نشان می دهد که موسیقی می تواند در رسیدن به ثبات احساسی، روحی و جسمی مطلوب قبل و حین مسابقة شما کمک کند.

ما در زیر در مورد برخی از این مطالعات به طور مختصر بحث خواهیم کرد تا به شما ایده ای بدهیم که چگونه موسیقی ممکن است در انجام بهترین عملکرد کمک کند. ما همچنین با تنی چند از شمشیربازان المپیکی از جمله، داگمارا وازنیاک، کورتنی هرلی، و کلی هرلی، صحبت کرده ایم تا از آنها در مورد برترین آهنگ های مورد علاقه شان سؤال کنیم، و همچنین در مورد موسیقی مورد علاقه تعدادی دیگر از ورزشکاران کلاس برتر جهان تحقیق کرده ایم تا بتوانیم آن را با شما به اشتراک بگذاریم.

Abbasali Faryabi

مربی شمشیربازی از دانشگاه تربیت بدنی بوداپست مجارستان - رئیس کمیته فنی و مدیر فنی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا از سال 2018 عضو کمیته فنی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا از سال 2012- عضو کارگروه بازنویسی قوانین فدراسیون جهانی شمشیربازی از سال 2015 عضو کمیسیون قوانین فدراسیون جهانی شمشیربازی از سال 2016-

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.