بینش نیروبخش مادر یک المپین

رؤیای المپیک چیزی است که هر شمشیرباز و هر پدر و مادر شمشیرباز در یک مقطع زمانی به آن فکر می کنند. این یک رویای بسیار بزرگ، شاید هم یک رویای رومانتیک، و قطعاً یک رویای بسیار دور از دسترس برای بیشتر شمشیربازها و والدین آنها می باشد.

کتی زاگونیس مادر یکی از مشهورترین شمشیربازهای تاریخ ورزش و آمریکاست او کسی نیست جز ماریل زاگونیس سابریست نامدار جهان. ماریل افتخار شرکت در چهار المپیک را دارد، در آتن و پکن به مدال طلای انفرادی و در پکن و ریو به مدال برنز تیمی نائل شده است. او پرچم دار مراسم افتتاحیة المپیک لندن بود، اما تنها با یک باخت مقام چهارم این بازی ها به دست آورد. در مسابقات جهانی، ماریل در بیست سال گذشته چهار طلا، پنج نقره و چهار برنز کسب کرده است. اخیراً، او به تالار مشاهیر FIE نیز معرفی شد. او در عین سن بالا دارای بینش و بصیرتی استوار است و وقتی با مادرش صحبت می کنید می توانید ببینید که این ویژگی او از کجا الهام گرفته است.

Abbasali Faryabi

مربی شمشیربازی از دانشگاه تربیت بدنی بوداپست مجارستان - رئیس کمیته فنی و مدیر فنی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا از سال 2018 عضو کمیته فنی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا از سال 2012- عضو کارگروه بازنویسی قوانین فدراسیون جهانی شمشیربازی از سال 2015 عضو کمیسیون قوانین فدراسیون جهانی شمشیربازی از سال 2016-

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.