ایجاد و محافظت از شهرت و اعتبار شمشیربازی خود!

در بالاترین سطح از شمشیربازی، این نقل قول معروف وجود دارد که می گوید:

در نیمة اول دورة شمشیربازی، شما برای شهرت و اعتبار خود کار می کنید، اما در نیمة دوم این شهرت شماست که برای تان کار می کند!”

این در مورد هر سطح از شمشیربازی صدق می کند، حتی در مسابقات شمشیربازی محلی که فاصلة فراوانی با سطح مسابقات بین المللی دارد. جامعة شمشیربازی خیلی کوچک است و در این جامعه اخبار به سرعت دهان به دهان می چرخد. همه از همه خبر دارند، که آیا شما قصد دارید در یک مسابقة کوچک در منطقه خود شرکت کنید و یا اینکه در یک مسابقة قهرمانی کشور به مصاف قهرمانان سراسر کشور خواهید رفت. و این به دلیل این است که رسانه های اجتماعی از قابلیت های ارتباطی خودمان جلوتر افتاده اند. افراد زیادی هستند که شما، مربیان و حتی تک تک اعضای خانواده تان را خیلی خوب می شناسند، و شما بسیاری از این افراد را هرگز قبلا ندیده اید!

Abbasali Faryabi

مربی شمشیربازی از دانشگاه تربیت بدنی بوداپست مجارستان - رئیس کمیته فنی و مدیر فنی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا از سال 2018 عضو کمیته فنی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا از سال 2012- عضو کارگروه بازنویسی قوانین فدراسیون جهانی شمشیربازی از سال 2015 عضو کمیسیون قوانین فدراسیون جهانی شمشیربازی از سال 2016-

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.