اعتبار کدام یک از سلاح های شمشیربازی بیشتراست؟

یکی از سؤال های متداول بین والدین شمشیربازها این است: “در بین 3 اسلحة شمشیربازی پرستیژ کدام سلاح بیشتر است؟

می شود گفت که این یک سوال منطقی است، زیرا این افراد اطلاعات آنچنانی در مورد شمشیربازی ندارند، بنابراین آنها در تلاشند تا دربارة چیزی که برای آنها ناآشناست آگاه شوند. آنها می دانند که در شمشیربازی سه سلاح مختلف وجود دارد و فرزندشان مجبور است یکی از آنها را انتخاب کند. آنها می خواهند فرزندان خود را در جهت صحیح راهنمایی کنند، اما به هیچ وجه نمی دانند که چگونه این کار را انجام دهند. بنابراین آنها سؤالاتی را مطرح می کنند که برای خودشان پرمعنی است. و چنین سوالی برای آنها مهم به نظر می رسد.

راستی کدام یک از سلاح های شمشیربازی پرآوازه تر است؟ اپه، فلوره ، یا سابر؟ کدام یک از این اسلحه ها اعتبار بیشتری دارد؟ این سوال بسیار مهمی است که باید پاسخی برای آن وجود داشته باشد! زیرا افرادی که به تازگی وارد شمشیربازی می شوند می خواهند درک خاصی از این موضوع داشته باشند.

Abbasali Faryabi

مربی شمشیربازی از دانشگاه تربیت بدنی بوداپست مجارستان - رئیس کمیته فنی و مدیر فنی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا از سال 2018 عضو کمیته فنی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا از سال 2012- عضو کارگروه بازنویسی قوانین فدراسیون جهانی شمشیربازی از سال 2015 عضو کمیسیون قوانین فدراسیون جهانی شمشیربازی از سال 2016-

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.