6 دلیل برای فیلم برداری بازی فرزندتان

(سخنی با والدین)

ترجمه ی: عباسعلی فاریابی (14/4/1397)

روزی در حین بازگشت از یک مسابقه ی شمشیربازی، با پسرم در حال رانندگی بسوی خانه بودیم. او بسیار ناامید و در حال گریه بود و در مورد مشکل داوری مسابقات آن روز، غرولند می کرد.

او با گریه می گفت، ” تقصیر من نبود!”،. “اصلا عادلانه نبود که بازی را باختم. همه اش تقصیر داور بود! حمله(اتک) با من بود و لی حق تقدم را به حریف داد. او اشتباه کرد!”

او مرتب اشک می ریخت و ناراحتی می کرد. به او گفتم که چقدر بازی کردنش را دوست دارم و حقیقتا بازی خوبی ارائه کرده بود. اما در آخرین حرکت حق با داور بود، و او واقعا ضد حمله کرده(کونتر اتک) بود.

من همیشه سعی می کنم با فرزندانم صحبت کنم و بجای نقد عملکردشان به آنها می گویم که من عاشق تماشای بازی شان هستم. ممکن است در مورد شمشیربازی اطلاعات زیادی داشته باشم، اما در برخورد با آنها اولین کاری که می کنم، حمایت پدرانه است. و این تنها چیزی است که بچه ها می خواهند از والدین شان بشنوند.

Abbasali Faryabi

مربی شمشیربازی از دانشگاه تربیت بدنی بوداپست مجارستان - رئیس کمیته فنی و مدیر فنی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا از سال 2018 عضو کمیته فنی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا از سال 2012- عضو کارگروه بازنویسی قوانین فدراسیون جهانی شمشیربازی از سال 2015 عضو کمیسیون قوانین فدراسیون جهانی شمشیربازی از سال 2016-

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.